Naryaz, Uzun Dönem Araç kiralama hizmeti veren firmalar için, teklif aşamasından, aracın alımına, kiralanmasına ve İkinci El devrine kadar uzanan tüm evrelerde mobil tabanlı ve gerçek zamanlı izleme ve yönetme olanağı sağlayan JupiCar Filo Kiralama Yazılımı’nı geliştirmiştir.

JupiCar Filo, Yapay Zeka’nın bir kolu olan Makine Öğrenimi ile maliyet hesabı ve ikinci el öngörüsü yapabilen inovatif bir sistemdir.

JupiCar Filo Kiralama Yazılımı, gelir ve giderlerin izlenmesi, geleceğe yönelik nakit akışının öngörülmesi ve iş süreçlerinin kolaylıkla yürütülebilmesini sağlayan benzersiz bir çözümdür.

JupiCar Filo Kiralama Programı, Operasyonel Filo Kiralama firmalarına, kapsamlı bir çözüm sunmak amacıyla tasarlanmış, yüksek araç sayısını destekleyecek şekilde genişleyebilen, güvenliği ve performansı kanıtlanmış, sağlam ve ölçeklenebilir bir platformdur.

JupiCar Filo Yönetim Yazılımı, filo operasyonlarınızı kontrol altına alarak filo yönetiminde akılcı çözümler sağlar. Filoya ilişkin tüm bilgiler, sınırsız kullanıcılı Web tabanlı JupiCar Filo Yönetim Sistemi üzerinde toplanır. Filonuzu etkin yöneterek maliyetlerinin düşürülmesini ve verimliliğin artmasını sağlar. Satış sonrası hizmetler sürecini Araç Yönetimi, İkame Araçlar, Servis Yönetimi, Bakımlar, Hasarlar, Kazalar, Sigorta Yönetimi, Lastik Yönetimi, Cezalar, HGS/OGS, Muayeneler, MTV operasyonlarınızı kontrol altına alır.  Etkili filo yönetimi için JupiCar Filo Yönetim Programı’nı deneyin.

Demo İstek Formu