Artık okyanusta boğulmak yok! Bulutların üstünde uçmak var…

Hem teknoloji gurularının hem de yatırımcıların “bilişim teknolojileri dünyasında son 20 yılın en büyük değişimi” olarak nitelendirdiği Bulut Bilgi İşlem (Cloud Computing) kavramı ile operasyonel ve günlük kiralama hizmetlerinizi birleştirmeye hazır mısınız?

Bulut Bilgi İşlem Nedir?

Basit network diagramlarında Internet’i temsil etmede çoğunlukla kullanılan bulut resminden yola çıkılarak adı konulan “Bulut Bilgi İşlem” kavramı herhangi temel bir uygulamanın Internet üzerinden çalışabilmesi demektir. En büyük özelliği, kullanıcıların kendi sistemlerinde herhangi bir kurulum yapmasına ve geleneksel yazılımlardaki gibi bilişim teknolojilerine fazla yatırım yapmasına gerek olmamasıdır. Bulut Bilgi İşlem yönteminde tüm kaynaklar ve hizmetler “kullandıkça öde” modeliyle işletmelerin kullanımına sunulur. Microsoft’un Ocak 2010’da piyasaya sürdüğü “Microsoft Azure” isimli online işletim sistemi “Bulut Bilgi İşlem” teknolojisinin en güncel örneklerinden biridir.

Peki, bilişim teknolojilerinin hızla gelişimi işletim sistemlerini bile online kullanıma doğru götürürken siz bu trend’i ne kadar takip ediyorsunuz? İşte size operasyonel ve günlük kiralama hizmetlerinizi yürütmede, kullanımı kolay, yürürlüğe alması kolay ve sürdürülmesi kolay bütünleşik bir web tabanlı uygulama sunuyoruz.

NAR-RAC Web Tabanlı Entegre Operasyonel ve Günlük Kiralama Sistemleri

Bulut Teknolojisiyle Yenilenen Nar-Rac Oto Kiralama Yazılımının Özellikleri Nelerdir?

CRM modülleri bağımsız veya NARYAZ uygulama yazılımları ile ENTEGRE çalışır.

100% Web Tabanlı Mimari: Sadece Internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan sisteme erişebilirsiniz. Bilgisayarınıza herhangi bir ek yazılım veya donanım kurmanıza gerek yok!

Kullandıkça Öde Modeli: Tüm hizmetler “kullandıkça öde” modeliyle işletmenin kullanımına sunulur. Böylelikle, işletmelerin bilişim için ayırması gereken finans ve iş gücü kaynağı minimuma indirilmiş olur. Kısacası, bilişim işleriniz tamamen dış kaynak kullanımı ile halledilir. Baştan az ödeyin, yazılımın ihtiyacınız kadarını kiralayın. Başlangıç için bilişim masraflarıyla boğuşmayın, sistemi hızlıca kullanıma alıp bir an önce değer üretin!

Satılık veya Kiralık Yazılım Hizmeti: Yazılım hizmetimizi hem satış hem de kiralama modeliyle hizmetinize sunuyoruz. İster tüm modülleri bir kerede veya parça parça satın alın, ister yazılımı kiralayıp kullandığınız kadar ödeyin.

Sınırsız Kullanıcı: Kullanıcı başına lisanslama ve dolayısıyla kullanıcı sınırlaması yok!

Endüstri Standartları Desteği: NAR-RAC yazılımı Java ile endüstri standartları gözetilerek geliştirilmiştir. Sizi herhangi bir ürün, işletim sistemi, veritabanı, donanım veya platformun bağımlısı yapmıyoruz. Tamamen özgürsünüz!

Global Destek: Tüm para birimlerini destekler. Günlük döviz kurları otomatik olarak TCMB’den sisteme aktarılır.

Ölçeklenebilirlik: İş hacminiz, oto, müşteri, eleman ve ofis sayınız ne olursa olsun şirketinizin bugünkü ve yarın ki ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ölçeklenebilir.

Etkin Erişim Kontrolü: Sadece sizin erişmesini istediğiniz kişiler sisteme ve içeriğe erişebilir.

Anlaşılır Arabirim: Programı oluşturan web sayfaları acemi kullanıcıların bile anlayabileceği sadelikte tasarlanmıştır. Kullanıcılar maillerine bakıyormuş veya Internet bankacılığını kullanıyormuş gibi NAR-RAC kiralama yazılımını kullanmaya başlarlar.

İhtiyaçlarınıza Özel Entegre Çözümler: İstediğiniz an kullanmakta olduğunuz NAR-RAC paketinin daha kapsamlı olan bir üst versiyonuna geçebilirsiniz. Ayrıca, Naryaz’ın geliştirdiği operasyonel kiralama, muhasebe, sabit kıymet ve müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) modülleri hem ayrı ayrı hem de entegre çalışabilmektedir. Bu modüllerden istenilenler yan yana konup birbirine bağlandığı takdirde spesifik ihtiyaçlarınıza cevap veren entegre bir çözüm de elde edebilirsiniz.

Otomatik Yazılım Güncellemeleri: Yazılım güncellemeleri, kanun değişikliklerine uygun program geliştirimleri otomatik olarak yapılmakta ve hemen kullanımınıza sunulmaktadır. Böylece mevzuattan ve yeniliklerden de geri kalmayacaksınız!

Sonuç

Geleneksel yazılımlar hem çok karmaşık ve pahalı, hem de yazılımın yanısıra size sunucu donanımı, kesintisiz enerji, veri depolama, veri yedekleme, network, işletim sistemi, vb. konularda birçok ek yük getiriyor.Neden önemli ölçüde iş gücü ve finansal kaynak gerektiren bu ek yüklerle uğraşasınız? Siz sadece operasyonel ve günlük kiralama operasyonuna odaklanın! Geri kalan tüm bilişim teknolojisi ile ilgili çalışmaları bize bırakın. Sunduğumuz hizmet sadece yazılımla kalmayıp donanım, sanal sunucu barındırma, depolama, yedekleme, network hizmetleri, işletim sistemi, load balancing, kesintisiz enerji, gibi birçok hizmeti de kapsamaktadır. Sadece yıllık bir abonelik ücreti ödeyerek karmaşık bilişim okyanusunda boğulmak yerine bulutların üzerinde iş yapabilirsiniz!