“Geleceği Yazar”

Adını, “NAR” meyvesinin bütünü oluşturma felsefesinden ve “YAZILIM” sözcüklerinden alan “NARYAZ”, teknoloji alanındaki lider konumuyla 1986 yılından beri, “Araç Kiralama” ve “Operasyonel Kiralama” sektörlerine yönelik başarısı kanıtlanmış çözümler sunar.

Naryaz, uzman firmalarla ve sektördeki bir çok büyük oyuncuyla kurduğu güçlü çözüm ortaklıklarıyla büyük projelere imza atmış ve sektörde heyecan verici yeniliklere öncü olmuştur.

NARYAZ’ın KİLOMETRE TAŞLARI

1986Hertz Rent A Car ile ilk yazılım projesini gerçekleştirdi.
1992Kurumsal bir kimlik kazandı.
1996Operasyonel kiralama sektörüne giriş yaptı.
1997Servis Otomasyonu yazılımını geliştirdi.
2001CRM yazılımını geliştirdi.
2004KOSGEB tarafından desteklenmeye değer bulundu.
2005TÜBİTAK tarafından desteklenmeye değer bulundu.
2007ISO 9001:2008 Kalite belgesini aldı.
2008TÜBİTAK tarafından ikinci kez desteklenmeye değer bulundu.
     WEB tabanlı mimariye taşındı.
     Yazılımların lisans satışları yanında kiralama seçeneklerini de hizmete sundu.
     Büyümek isteyen, araç sayısı az olan firmalar için yeni Mini ve Klasik paketleri kullanıma sundu.
2009Filolarınız için Akılcı Tasarruf çözümleri
2010Bulut Bilişim
2011ÇEYREK ASIRLIK INOVASYON PROJELERİ
2016 “GÜNLÜK ARAÇ KİRALAMADA GELİR OPTİMİZASYONU” projemiz, TÜBİTAK tarafından desteklenmeye değer bulunan üçüncü projemiz oldu.
2017Düzce Teknopark şubesi açıldı.
2017JupiCar ürünü sektöre sunuldu.
2017Üçüncü TÜBİTAK projemiz başarıyla tamamlandı ve “Dinamik Fiyatlama” algoritması JupiCar’a eklendi.
2019“FİLO KİRALAMADA MAKİNE ÖĞRENİMİ DESTEKLİ AYLIK KİRA BEDELİNİN BELİRLENMESİ” isimli projemiz, TÜBİTAK tarafından desteklenmeye değer bulunan dördüncü projemiz olarak başarıyla tamamlandı ve “Makine Öğrenimi” desteği JupiCar’a eklendi.
2020“ARAÇ KİRALAMADA MÜŞTERİ SEGMENTASYON ANALİZİ İLE ARAÇ DAĞILIMI PLANLAMASI ve AKILCI ARAÇ SEGMENTİ YÜKSELTME” isimli projemiz, TÜBİTAK tarafından desteklenmeye değer bulunan beşinci projemiz olarak devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sürekli Gelişim;

Bu bağlamda, kalite politikamızın ana hatları; Müşteri odaklı çalışarak, en üst düzeyde müşteri tatmininin sağlanması, Teknolojik yenilikler doğrultusunda yazılım kalitesinin sürekli iyileştirilmesi amacıyla yapılan çalışmalara sistematik ve planlı bir şekilde tüm personelin katılımını sağlamak, Eğitim programlarına tüm çalışanların katılımını sağlamak, Yaptığımız her işin ilk seferde ve sürekli olarak doğru yapılmasını ve kalite iyileştirme çalışmalarında sürekli gelişimi sağlamak, Sektörel konularda müşteri odaklı kurumlara, müşteri istek ve beklentileri çerçevesinde ürettiğimiz profesyonel çözümlerle müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Misyonumuz;

Sektörel çözümler konusunda, evrensel entegre yazılımlar üreterek müşteri memnuniyeti odaklı kurumların başarısında katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz;

Mükemmelliği arayan kurumların evrensel çözümlerinin lideri olmaktır. Uzman kadrosuyla, sektörel ihtiyaçlarını, kurumlara özgü, kullanımı kolay, güvenilir, esnek, parametrik, sağlam bir temel üzerine oturmuş, hızla geliştirilebilen yazılımlarla karşılar. Son teknolojiler konusunda teknik danışmanlık, organizasyon konusunda yönetim danışmanlığı verir. Anahtar teslimi projelerde, müşteriye tek merkezden daha kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla, yazılım projesi ile beraber entegre donanım ve networking satışları ile birlikte teknik destek hizmetleri verir.

NARYAZ özel projelerde ENTEGRE ÇÖZÜM ve HİZMET şirketidir.